Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kaž stromu!

18.2.2008

indický evangelista Sadhu Chellappa

Uprostřed noci se náhle probudil indický evangelista Sadhu Chellappa a slyší, jak Bůh k němu mluví: „Rychle vyjdi z domu a utíkej!“ Chelappa byl zvyklý přijímat od Boha i takové instrukce, kterým sice nerozuměl, ale které bez diskuse akceptoval. Rychle se oblékl a vyběhl ven do tmy. Po nějaké chvíli slyší, jak mu Bůh říká: „Zůstaň stát tady pod stromem a začni kázat!“

 

I pro tak zkušeného evangelistu, jakým byl Chellappa, to bylo velmi zvláštní, protože široko daleko nebylo nikoho vidět. Proč chtěl Bůh po něm, aby kázal uprostřed noci pod stromem? Přesto začal kázat a dostal se konečně k závěru, kde své neviditelné posluchače vyzval, aby vydali své životy Pánu Ježíši Kristu.

 

Chellappa velmi užasl, když se náhle z koruny stromu ozval hlas muže, který slézal ze stromu, aby se slzami v očích přijal Pána Ježíše do svého života. Muž plánoval sebevraždu a chtěl se oběsit na stromě, pod kterým kázal evangelista. Chellappa a jeho radostná zvěst o Ježíši Kristu přišli opravdu v pravý čas.

 

„Od této chvíle jsem se naučil uposlechnout zcela spontánně Boží pokyny, nezávisle na tom, zda jim rozumím, či ne“, říká Chellappa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář